וילות להשכרה » מוזיאונים מעניינים במרכז הארץ

מוזיאונים מעניינים במרכז הארץ

האם אתם מתכננים ביקור באזור המרכז? האם תרצה לשלב ביקור במוזיאונים מעניינים או במקומות מיוחדים במהלך שהותך וכמה דברים שונים? במקרה כזה, הנה כמה אתרי אינטרנט של אטרקציות ומוזיאונים במרכז ישראל, אתרים לכל גיל ובהחלט שווים ביקור:

מוזיאון הילדים בחולון – לעיר חולון יש אטרקציה מיוחדת עבורכם במיוחד אם יש לכם ילדים. מוזיאון הילדים הכולל כמה מתחמים חושף את ילדיכם למגוון רחב של נושאים ומציע להם פעילויות אינטראקטיביות לא רגילות. המרכז מציג את המבקרים בפיתוחים טכנולוגיים חדשים הקשורים למדע ומאפשר להם להתנסות בהם ולחוות אותם מקרוב. אם אתה בא לשם, עליך לשלב גם עצירה בביתו עם חיים ויצמן, שהיה הנשיא הראשון של המדינה. במוזיאון בחולון אחד האזורים המעניינים במיוחד נקרא "דיאלוג בחושך", פעילות המתאימה לילדים ולמבוגרים (מהאתר: "סיור למבוגרים וילדים מעל גיל 9 בלבד, המתקיים בחושך מוחלט ומודרך ע"י מדריכים עיוורים. בתערוכה בלתי שגרתית זו לא רואים בעצם דבר, אך מגלים עולם ומלואו"). אם זו עונת הקיץ, אנו ממליצים לכם להזמין מקום מראש בכדי להזמין את התאריך והמקום המתאימים עבורכם וזה תקף גם לעונת החגים.

מוזיאון תל אביב לאמנות – במקום אחד, תחת קורת גג אחת, והכי חשוב, ממש באמצע תל אביב, נמצא אחד מהמוזיאונים החשובים בישראל וגם בין המעניינים ביותר. במוזיאון זה תוכלו לראות מספר תערוכות אמנות, חלקן קבועות ואחרות ניתנות להחלפה והוצגו בפני כמה מהאמנים המובילים בישראל ובעולם. מדי פעם יש פעילויות לילדים, כולל מופעים ואירועים מיוחדים.

מעלית הזמן בירושלים: זו הזדמנות לצאת למסע מרתק בזמן ולחוות את ההיסטוריה של העיר ירושלים. פעילות זו מתבצעת כולה בחושך ומסופקת על ידי מדריכים עיוורים. תוכלו לשלב את סיור המעלית עם אטרקציות אחרות בעיר, המתאימות לכל המשפחה, ואפילו לטייל בסמטאות המקסימות של ירושלים.

מיני ישראל: לא רחוק מירושלים היא אטרקציה לא סטנדרטית המתאימה לכל הגילאים. מיני ישראל הוא פארק ייחודי עם מיניאטורות יפהפיות. בנוסף לכל אלה, תוכלו למצוא גם אזור פיקניק, מסעדה ופעילויות שונות המתקיימות לאורך השנה ומתאימות במיוחד לילדיכם. הפארק מחולק לשישה אזורים כאלה ואחרים, וכל אזור מייצג אזור שונה של המדינה.

מרכז מבקרים במכון ויצמן: במכון ויצמן ברחובות, מרכז מבקרים חדש הכולל פעילויות ופעילויות מיוחדות המתאימות במיוחד לילדים. זו הזדמנות לגלות ולחשוף את עצמכם לנושאים מרתקים וללמוד עליהם מעט. מעלית הזמן משלבת כמה תערוכות המספרות את סיפורה עם העיר ומעל הכל עוד סשן אינטראקטיבי ומהנה.

תוכלו לראות שיש כמה וכמה אטרקציות במרכז והרבה מוזיאונים מעניינים, חלקם ממוקמים בעיר תל אביב. מוזיאונים ואתרים אלה מתאימים לכל הגילאים ובמיוחד לילדיכם הקטנים.

כחלק מהביקור שלכם באזור המרכז תוכלו גם לשלב שהות בוילה בסביבה – וילה שמתאימה לכל סגנון חופשה. אז קדימה, התחילו לתכנן את החופשה הבאה שלכם במרכז ואל תשכחו לבדוק את המוזיאונים המעניינים באזור.